Іван Завидняк - новий голова Іршавської РДА

2020-07-27 10:14:12
За дорученням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексія Петрова, Ігор Шинкарюк представив колективу Іршавської РДА, представникам депутатського корпусу районної ради, органів центральної виконавчої влади, бізнесу та місцевого активу новопризначеного голову Іршавської районної адміністрації Івана Завидняка.

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА:
"Новопризначений голова адміністрації є людиною з іршавським корінням, добре знайомий колективу та місцевим елітам, справжній професіонал, патріот і високопорядна людина з державницькою позицією."
Представники районної ради та місцевого самоврядування, ОТГ схвально сприйняли призначення нового голови адміністрації та висловили готовність до всебічної конструктивної співпраці.