Спорткомплекс будує інвестор, дорогу - держава. Приклад міжнародної співпраці у с.Дерцен

2020-07-27 11:10:21
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:

"Село Дерцен. Тут приватний інвестор із Угорщини будує дитячу футбольну академію: спортивні поля, роздягальні, гуртожиток на 115 ліжкомісць, навчальні класи, тренажерний зал, медичну частину – все, що необхідно для виховання майбутніх зірок футболу із Закарпаття.
❗ Від влади просять одне – будівництво дороги до академії, що вже давно було обіцяно, однак нічого не відбувається.
✅Вивчив ситуацію, обговорив питання із відповідними службами, вже наступної середи роботи із будівництва дороги буде розпочато і завершено в максимально короткий строк.
✅Водночас, угорські інвестори заявили, що зацікавлені у нових проєктах на Закарпатті, причому, не лише спортивного спрямування."