• Новини / Актуальне / Головне

Відійшов у вічність староста села Руське Поле Василь Васильович Мірявець.Вічна пам'ять!

З великим сумом отримали звістку про раптову смерть старости села Василя Васильовича Мірявця.

Відійшла у вічність прекрасна людина з щирим і добрим серцем, відданий  друг,  і справжній господар, чудовий сім'янин і патріот свого рідного села.
    Василь Васильович Мірявець народився 19 лютого 1963 року в с.Руське Поле , в сім’ї службовця. Вищу освіту за фахом «економіст» здобув у Львівському торгово-економічному інституті. Працював у галузі торгівлі та податковій службі.
    Майже все своє трудове життя Василь Васильович присвятив служінню громади. Був двічі обраний сільським головою ( 2006 -2010 рр, 2010-2015 рр), а з створенням Тячівської ОТГ - стостою села Руське Поле.
    Чимало добрих справ вдалося зробити для рідного села, багато ще було задумів, та не судилось...
    Нехай добрий, світлий спомин про Василя Васильовича  назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.
     Вічна і світла пам'ять!
     Тячівська райдержадміністрація, районна рада