Питання ефективного використання держмайна обговорили на нараді в ОДА

2020-07-31 19:36:42
За ініціативою Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області 29 липня в облдержадміністрації під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Віталія Цвігуна проведено нараду по питанню підвищення ефективності управління державним майном.

У нараді взяли участь: заступник начальника Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області Наталія Панова, керівники профільних відділів Управління, територіальні органи управління державною власністю та балансоутримувачі державного майна.
Розглянуто наступні питання:
1.Ефективність реалізації реформ Фонду державного майна України.
2.Розвиток малої приватизації в регіоні та залучення інвестицій (включення державного майна до переліків об’єктів, що підлягають приватизації).
3.Підвищення ефективності управління державним майном шляхом передачі в  оренду, нові права та механізми.
4.Запровадження скоординованого механізму контролю за ефективністю використання державного майна.
За підсумками наради підготовлено протокольне доручення голови Закарпатської ОДА, згідно якого райдержадміністрації та територіальні органи Міністерств, інших центральних органів виконавчої влади мають:
- провести аналіз ефективності використання державного майна, що перебуває у них на балансі;
- надати Управлінню забезпечення реалізації повноважень у Закарпатській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях пропозицій щодо об’єктів, які можуть бути передані в оренду та пропозицій щодо об’єктів, які підлягають приватизації у 2020 році.