Новобарівська сільська рада оголошує конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності

2020-08-03 10:22:32
Новобарівська сільська рада

Оголошує конкурс
 по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

Земельна ділянка, площею 0,036 га, яка знаходиться за адресою: с. Новобарово, вул. Рущака, 98 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Умови проведення конкурсу:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців з виконання робіт із оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
До підтвердних документів належать:
  • Заява про участь у конкурсі:
  • Копії установчих документів учасника конкурсу;
  • Копії ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;
  • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються довиконання експертних оцінок;
  • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
  • Інформація про претендента, в якій зазначається досвід роботи із виконання подібних робіт;
  • Пропозиції учасника конкурсу, щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт (подається окремо, по кожній земельній ділянці в запечатаному конверті).
Прийняття пропозицій ПРИПИНЯЄТЬСЯ за 5 (п'ять) робочих днів до дати проведення конкурсу.
Конкурсний відбір відбудеться «17» серпня 2020 року в приміщенні Новобарівської сільської ради за адресою:
 с. Новобарово, вул. Рущака, 100. Тел. для довідок: 03134-40100.