• Новини / Доступ до публічної інформації / Оголошення

Новобарівська сільська рада оголошує конкурс по відбору суб’єкта оціночної діяльності

Новобарівська сільська рада

Оголошує конкурс
     по відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

Земельна ділянка, площею 0,036 га, яка знаходиться за адресою: с. Новобарово, вул. Рущака, 98 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
    Умови проведення конкурсу:
    Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців з виконання робіт із оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
    У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
    До підтвердних документів належать:
    • Заява про участь у конкурсі:
    • Копії установчих документів учасника конкурсу;
    • Копії ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;
    • Копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються довиконання експертних оцінок;
    • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
    • Інформація про претендента, в якій зазначається досвід роботи із виконання подібних робіт;
    • Пропозиції учасника конкурсу, щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт (подається окремо, по кожній земельній ділянці в запечатаному конверті).
    Прийняття пропозицій ПРИПИНЯЄТЬСЯ за 5 (п'ять) робочих днів до дати проведення конкурсу.
    Конкурсний відбір відбудеться «17» серпня 2020 року в приміщенні Новобарівської сільської ради за адресою:
     с. Новобарово, вул. Рущака, 100. Тел. для довідок: 03134-40100.