"Велике будівництво" на Тячівщині: в смт.Солотвино розпочато ремонт дороги -фото

2020-08-04 09:58:43

В рамках проекту "Велике будівництво", який здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського  дорожньо-експлуатаційна компанія «ПБС» розпочала середній ремонт ділянки дороги Н-09 Мукачево-Рогатин у Солотвині протяжністю майже 5 кілометрів.
Організація стала переможцем тендеру на ділянці км 118+835 – км 123+773. Вартість робіт – 103 млн млн. 490 тис. грн.
Після проведення підготовчих робіт – встановлення дорожніх знаків, прокопування кюветів для належного водостоку, очищення узбіч, розпушення –дорожники відфрезерують старе дорожнє покриття та проведуть регенерацію дорожньої основи методом холодного ресайклінгу та влаштувати два шари асфальтобетону – нижнього крупнозернистого та верхнього ЩМА-20.

Дорожники просять з розумінням поставитися до ремонтних робіт та сприяти швидкому та належному виконанню, адже біля деяких приватних помешкань забетонована частина дороги, узбіччя і кювету.