На Закарпатті знято низку карантинних обмежень (+ВІДЕО)

2020-08-04 14:11:44
Завдяки тому, що Державна комісія ТЕБ та НС віднесла Закарпаття до жовтої карантинної зони, регіональна комісія зняла низку карантинних обмежень.

Зокрема дозволено:
✅Роботу дитячих садочків, але з дотриманням усіх вимог, які прописані у Постанові № 25 Головного санітарного лікаря України. Зокрема, не дозволено використовувати м’які, хутрові іграшки, килими із довгим ворсом. Необхідно проводити температурний скринінг працівників та дітей. Малечу зустрічають вихователі у захисних масках і рукавичках і т.д.
✅Робота дитячих оздоровчих таборів. У вівторок їх оглянуть епідеміологи і нададуть свої висновки, щодо відповідності умов карантинним вимогам.
✅Планова госпіталізація
Загалом жовта зона передбачає :
✅носіння масок в громадських місцях
✅проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв
✅заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків
✅перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння
✅обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.
Щоп’ять днів дані переглядатимуть, у разі негативної статистики, послаблення можуть відміняти.
Коментар голови ОДА, голови регіональної комісії ТЕБ та НС Олексія ПетроваВІДЕО