Понад 400 закарпатських дітей отримають у серпні безкоштовні санаторні путівки

2020-08-10 16:01:16
Цьогоріч літня оздоровча кампанія для закарпатських дітей розпочалася з 7 серпня заїздом до позаміського дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Горбок».
Путівки, придбані за рахунок коштів обласного бюджету, передусім, отримали діти пільгових категорій. Згідно з розподілом, це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та інших соціально незахищених категорій.
До Дитячого центру «Молода гвардія» (Одещина) вчора, 8 серпня, була направлена 31 дитина. А сьогодні ж ще 35 дітей отримали безкоштовні путівки тривалістю 21 день у табір «Артек», що на Київщині.
Загалом, протягом серпня за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів плануємо оздоровити близько півтисячі закарпатських дітей пільгових категорій.