• Новини / Суспільство

  Лікарня у Вільшанах отримала допомогу від «Благодійного фонду військової солідарності «Франція – Україна»

  У рамках співпраці Закарпатської облдержадміністрації з громадською організацією «Благодійний фонд військової солідарності «Франція – Україна», обласна психіатрична лікарня в селі Вільшани на Хустщині отримала благодійний вантаж. 

  Так, під час нещодавньої зустрічі з першим заступником голови облдержадміністрації Олегом Коцюбою, благодійники з Фонду цікавилися, де наразі потрібна їхня допомога. Їх увагу звернули на лікарню у Вільшанах. На сьогодні тут перебуває понад сто пацієнтів, переважно літні люди. Більшість з них фізично не можуть про себе подбати і потребують особливого догляду. 
  Волонтери контактували з керівництвом лікарні і вивчили потреби закладу. Благодійниками було закуплено: засоби особистої гігієни (930 штук); одноразові медичні маски (2000 штук); постільну білизну (простирадла, наматрацники); каструлі об’ємом 10, 15 і 20 літрів; дезинфікуючі та очисні засоби (понад 70 кг); рукавиці (200 штук); столик; вішалка; вентилятори; ходунки-рамки на колесах; накладки на унітаз. 
  Обласною державною адміністрацією зі свого боку було вирішено питання щодо забезпечення додаткового транспортного засобу для транспортування вантажу у Вільшани. 
  Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба подякував волонтерам, керівникам Фонду – Сергію Шишканинцю, Ролану Альфонсу Еланже, Андре Пальяні Антімо та Власті Рейпаші – за оперативно надану благодійну допомогу закладу.