• Новини / Суспільство

Два ведмедики будуть відновлювати своє здоров'я на Міжгірщині

Реабілітаційний центр бурих ведмедів національного природного парку «Синевир» поповнився двома новими мешканцями.
    З транспортуванням сюди бурих ведмедів Балу і Тимоші посприяв голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.
    Цих тварин раніше було вилучено у недобросовісних власників у Запорізькій області. Рішення про передачу клишоногих до Реабілітаційного центру ухвалила комісія Державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
    Спочатку клишоногих привезли до притулку «Домажир» Львівської області, на тимчасовий прихисток, звідти уже транспортували до Закарпаття.
    Балу і Тимошу розмістили у окремі клітки, де наразі їх оглядає ветеринар.
    Після успішної реабілітації вони житимуть у просторому вольєрі площею 12 га, де для тварин створені напіввільні умови.
    Зараз у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів мешкає 33 клишоногі.