Тячівщина на 2 тижні увійде до "помаранчевої" зони по COVID-19 (ДОКУМЕНТ) (ВІДЕО)

2020-08-15 11:35:43
У п'ятницю, 14 серпня, під головуванням першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
Нарада проводилася у режимі селектору.
17 серпня розпочне діяти нове епідемічне зонування. Райони Закарпаття потрапили у три зони: зелену, жовту та помаранчеву.
?До помаранчевої зони увійшли:
місто Ужгород, Перечинський, Тячівський та Ужгородський райони Закарпатської області;
?До жовтої зони:
Хуст, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Рахівський та Свалявський райони Закарпатської області.
Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.
Відтак, на визначених територіях діють та вводяться додаткові обмеження відповідно до визначеного рівня епідемічної небезпеки відповідно до змін, що вносяться постановою КМУ від 12 серпня 2020 № 712.