Про проблему відсутності платіжних терміналів у туристичних місцях

2020-08-16 13:21:25
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:

"Їжджу туристичними місцями Закарпаття і неприємно вражений відсутністю платіжних терміналів.
Можливість заплатити банківською карткою за послугу чи товар прямо пов'язана із розвитком туристичної галузі.
Сучасний турист переважно не бере із собою готівку, у нього є платіжні картки, якими він сподівається розрахуватися у готелях, ресторанах чи магазинах. Сьогодні він не зможе розрахуватися за пляшку води у магазині, згодом заплатити за обід, скористатися тою чи іншою аткрацією. Як думаєте, чи повернеться такий турист на Закарпаття вдруге?
А ще сучасні обставини вимагають від нас дотримання максимальної соціальної дистанції. Оплата готівкою передбачає безпосередній контакт, тобто, це ще один шлях передачі небезпечного вірусу.
Ну і, відсутність розрахункових апаратів - це ще й непрозорі платежі і обмежена можливість контролю за надходженнями до бюджетів, від яких залежить будівництво доріг, шкіл і садочків...."