У вересні до шкіл не підуть учні лише у тих населенних пунктах, що потраплять до "червоної" карантинної зони

2020-08-16 13:40:14
Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Школи не будуть працювати лише у тих містах чи районах, де буде встановлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки. У всіх інших: "зеленому", "жовтому", "помаранчевому" (рівнях) вони будуть працювати в звичайному режимі з чітким дотриманням тих правил, які встановлені для процесу навчання в школах", - розповів очільник МОЗ.
У МОН повідомили, що на початку наступного навчального року, у вересні, школярі матимуть коригувальне навчання. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови помірного розвитку епідемії коронавірусу в Україні діти підуть до школи 1 вересня.