• Новини / Культура

На Тячівщині проходить патріотичний онлайн марафон традиційного народного одягу "Народний костюм: минуле і сучасність"

Цього року Україна вже в 29-те відзначатиме свою Незалежність. Саме тому Відділ кульутри Тячівської РДА запускає патріотичний онлайн марафон традиційного народного одягу "Народний костюм: минуле і сучасність" .
    Мета марафону дуже проста, проте неймовірно важлива – популяризація народного вбрання яке притаманне краю в якому ви народилися .
    Отже, долучитися до марафону можуть всі охочі переславши нам коротке відео або фото на якому повинна бути одна людина у повний зріст одягнена в народний одяг з краєзнавчого куточка або в сучасний вишитий одяг . Просимо відправити до 19 серпня.