Тренінг «Школа інтеграції» для внутрішньо переміщених осіб (АНОНС)

2020-08-21 12:59:14
21 – 23 серпня 2020 року у м.Ужгород відбудеться тренінг «Школа інтеграції» для внутрішньо переміщених осіб Закарпатської області.

На сьогоднішній день в області проживають 3687 громадян, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи, з них осіб працездатного віку зареєстровано 1670 осіб,  осіб з інвалідністю – 150 осіб, пенсіонерів – 766 осіб, дітей –  1101 осіб.
Метою заходу є:
- сприяння адаптації та інтеграції  ВПО у місцеві громади Закарпатської області;
- підвищення рівня інформаційно-правової обізнаності;
- навчання навичкам психологічної самодопомоги.
Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та громадських організацій такі навчання проводяться третій рік поспіль.
Адреса: м.Ужгород, вул. Верховинська, 36, готель «Гостинний дім» (ГО «Неємія»).
Програма:
21 серпня 2020 року - Засідання «круглого столу» з державними та недержавними організаціями, які працюють з ВПО на  тему: «Можливості для внутрішньо переміщених осіб в Закарпатті».
Початок о 10:30
Модератори: Михайло ПЕТРІШКА, директор  департаменту  соціального захисту населення Закарпатської ОДА; Анжела БАБКІНА, радниця з питань ВПО у Закарпатській області.

22 серпня 2020 року - Інформаційно-правовий блок. Інструменти участі громадян як можливість повноцінної інтеграції. Виборчі права ВПО.
Початок  о  9:30
Модератори: Наталія ОМЕЛЯНЮК, заступник директора департаменту  соціального захисту населення Закарпатської ОДА;  Анжела БАБКІНА, радниця з питань ВПО у Закарпатській області.
23 серпня 2020 року - Психологічний блок. Робота з конфліктами. Моделі поведінки  у конфліктних ситуаціях.
Початок  о  9:30
Модератори: Анжела БАБКІНА, радниця з питань ВПО у Закарпатській області. Тетяна МАЧАБЕЛІ, психологиня, голова ГО «Неємія»; Тетяна ХОРОШИЛОВА, психологиня, голова ГО «Закарпаття - Донбас».