У Дубовому тривають підготовчі роботи до капітального ремонту центральної дороги - фото

2020-08-22 09:04:23
Днями в селищі Дубове можна спостерігати спецтехніку, яка здійснює підготовчі роботи до капітального ремонту дороги.

Дорожники розчищають обочини для  облаштування зливової  каналіз́ації, після чого приступають до інших ремонтних робіт.
Їх виконуватиме  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГО ЛТД", яке виграло тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля км 47+000 – 77+600. Див https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-21-000730-a
- Буде капітально відремонтована ділянка автодороги "Дубове-Бедевля", яка на сьогодні має велике транспортне навантаження. Особливо з великим нетерпінням очікують цього ремонту мешканці Дубового та учасники дорожнього руху верхніх сіл,  адже  потерпають від неякісного дорожнього покриття. Нова дорога покращить наплив туризму та зніме соціальну напругу серед місцевого населення,   - наголошує голова Тячівської РДА Тімур Аверін.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації