• Новини / Актуальне / Головне

Привітання з Днем Державного прапора та Днем незалежності України!

Шановні мешканці Тячівського району!

Вітаємо вас із величними національними святами – Днем Державного прапора та Днем незалежності України!
    Ці свята є надзвичайно важливими для всіх нас, для України і кожного українця,   адже вони уособлюють нашу державність та ідентичність.
    Наш Державний прапор та наша Незалежність  - не просто слова, це наше  минуле, сьогодення і майбутнє.
    Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм.
    Ми усвідомлюємо те, що запорукою державотворчого успіху є  суспільна злагода, єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної країни.
    Щиро бажаємо всім віри, надії і любові до рідної землі, до рідної України.
    Здоров'я вам, шановні земляки, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.
    З повагою, голова Тячівської РДА Тімур Аверін, голова районної ради Василь Каганець