На горі Капуна відбулось святкування Дня Державного Прапора України (ФОТО)

2020-08-24 22:11:02
23 серпня 2020р з нагоди відзначення Дня Державного прапора на горі Капуна в Руському Полі відбулося урочисте дійство.

Воно було ініційоване громадською організацією «Учасників Революції Гідності, ветеранів війни, добровольців та волонтерів «Єдність».
Вже не перший рік громадські активісти організовують тут урочистості.
Вперше на цьому місці було встановлено український стяг з нагоди 25 - ти річчя Незалежності.
Опісля, коли в Україні розпочалася неоголошена війна на Сході, з'явився ще один флагшток.
На ньому замайорів бойовий червоно-чорний прапор України - як символ боротьби і незламного духу українського народу.
Відтак святкові урочистості з нагоди важливих державних свят тут стали традиційними.
Напередодні активісти поміняли прапори на нові полотнища.
У День Прапора на вершині Капуни зібралися представники влади, активісти, волонтери, ветерани АТО, військові та небайдужі мешканці району.
З вітальними словами виступили:  депутат Тячівської міської ради, учасник АТО Володимир Гапун, волонтер Валерій Попович, активіст Михайло Попович, представник ГО «Єдність» Василь Гоблик, начальник відділу освіти Тячівської міської ради, учасник АТО Станіслав Дерен.
Слова вдячності за проявлений патріотизм і силу духу, активну громадську позицію присутнім висловив    голова Тячівської РДА Тімур Аверін.
Відтак греко-католицькі священики о.Ігор з Руського Поля та о.Юрій з Тересви освятили нові прапори.
А також відслужили панахиду за героями, загиблими на сході та всіма українцями, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.
Володимир Гапун висловив вдячність усім, хто долучився до даного дійства.
А також Тячівській міській владі та голові Івану Ковачу за фінансову допомогу у придбанні  нових прапорів.
На завершення всі присутні виконали хором «Молитву за Україну» та зробили спільне фото на згадку.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації