На Тячівщині відбувся патріотичний автопробіг - вшанування загиблих земляків - захисників України - фото

2020-08-30 19:33:57
Вже не перший рік з ініціативи громадської організації учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» на Тячівщині організовується патріотичний автопробіг.
29 серпня 2020 року він відбувся з нагоди Дня пам'яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Участь взяли - представники влади, громадських організацій,  учасники російсько-української війни на сході, родичі загиблих захисників, волонтери, духовенство, небайдужі мешканці.
Зокрема  - перший заступник голови РДА Олександр Шеверя, начальник відділу культури Василь Гудак, учасники російсько-української війни - Богдан Колодницький, Василь Минзат, Володимир Гапун, Віталій Бенчак, Станіслав Дерен, волонтери - Василь Гоблик,  Валерій Попович та ін.
Автопробіг пройшов за маршрутом м.Тячів – смт Буштино – с.Угля – смт Дубове,  де народились і були поховані воїни, які загинули під час бойових дій на сході України.
А саме: Роман Козичко  - Тячів, Павло Дурунда, Віталій Бертолон  - Буштино, Олександр Шимон, Володимир Цірик  - Угля та Микола Федоришин (Дубове).
До учасників автопробігу також долучились рідні загиблих героїв – брат Романа Козички Іван, мами Володимира Цірика Світлана Бокоч та Віталія Бертолона – Ольга Юріївна, дружина Павла Дурунди пані Мар’яна, батько Олександра Шимона - Петро Іванович, мама та доньки Микола Федоришина.
А також голови місцевих рад, де поховані герої - Буштинський селищний голова Іван Паш, Углянський  сільський голова Вілерій Феєр, голова Тячівської райради Василь Каганець, в.о. голови Дубівської селищної ради Василина Руснак.
На могилах полеглих воїнів  священик Тересвянської греко-католицької церкви о.Юрій Пайтина, разом з місцевими отцями українських церков відправили панахиди, а учасники автопробігу поклали квіти та запалили лампадки пам’яті.
Також активісти встановили на могилах бійців  синьо - жовтий  Державний та червоно-чорний бойовий прапори України.
Як наголосив Віталій Бенчак, щоб всі бачили, де поховані захисники України, які віддали своє життя захищаючи територіальну цілісність України, мир і спокій наших громадян.
Також з нагоди відзначення Дня пам'яті, сім'ї загиблих отримали грошові допомоги по 5 тис. грн.
Про подвиг і самопожертву земляків - захисників Украни не маємо права забувати!
Герої не вмирають!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації