Військових, які лікуються у Мукачівському госпіталі, відвідав перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба

2020-09-03 08:17:38
Зустріч розпочали хвилиною мовчання. Сьогодні День пам’яті захисників України.

Учасники зустрічі розказали, де отримали поранення, про важкі бойові втрати. Серед пацієнтів Мукачівського військового шпиталю- молодший лейтенант Володимир Шаршуков. Чоловіку-44 роки, він родом із Кривого Рогу. Отримав поранення під час вибуху міни, біля Новотроїцького Донецької області. 12 листопада 2019 року. Під час вибуху загинув його командир 128 гірсько-штурмової бригади, полковник Євген Коростильов.
Олег Коцюба оглянув умови у лікарні. Наразі тут перебуває 23 пацієнти.
Олег Коцюба:
«Друзі, я не хочу, щоби наша зустріч носила суто офіційний і формальний характер. Передусім, прийшов, щоб вислухати ваші особисті питання, прохання, пропозиції. Спільно виробити шляхи подолання проблем ветеранів.»
Медики запевнили, що заклад забезпечений усім необхідним для лікування.
Олег Коцюба на зустрічі розказав, що у приміщенні Закарпатської ОДА нещодавно відкрили, спільно із волонтерами, офіс Допомоги учасникам АТО/ООС, у разі потреби військові можуть звертатися із проблемними питаннями і їх вирішуватимуть.