Діти загиблих героїв російсько-української війни отримали іменні обереги «Батьківське серце»

2020-09-03 08:22:38
До Дня пам'яті захисників України у Мукачеві відбувся захід вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни.

Захід ініційовано військово-цивільною спілкою «Бойове братерство», за підтримки Закарпатської обласної громадської організації «Сім’ї Героїв Закарпаття», Закарпатської обласної державної адміністрації та Мукачівської міської ради.
На заході були присутні родини загиблих героїв російсько-української війни із Закарпаття, учні шкіл міста, ветерани АТО/ООС, представники громадських організацій, громадськість.
Участь у заході взяв перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба:
"Це важко усвідомлювати, але ця війна залишила сиротами вісімдесят чотирьох закарпатських дітей. У родині загиблого Володимира Федька семеро дітей втратили батька. Ми повинні зробити усе, щоб пам’ять про подвиг воїнів-батьків жила вічно. Обласна влада обіцяє надавати усебічну підтримку родинам. Скорбимо разом з вами…”
Пам'ять усіх загиблих за свободу, незалежність та територіальну цілісність України вшанувати хвилиною мовчання. Дітям загиблих героїв російсько-української війни вручили пам’ятні іменні обереги «Батьківське серце», посвідчення та прапорці ГС «Бойове братерство», подарунки.
У рамках культурно-мистецької програми патріотичні музичні та віршовані твори виконали вихованці Ужгородського музичного училища ім. Д. Задора, Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. Степана Мартона.