Олексій Петров вирішив питання подачі води до Великоком'ятівської школи

2020-09-03 21:13:20
Олексій Петров:

"Після завершення реформи децентралізації, новостворені громади отримають як більше прав, повноважень, фінансових можливостей, так і додатковий тягар відповідальності та обов’язків, зокрема, за функціонування закладів освіти та охорони здоров’я.
І якщо з першим вони, переконаний, справляться, то із вирішенням поточних питань, як, приміром на відео – подача води у Великоком’ятівську школу - виникають проблеми. В результаті, директор, батьки та вчителі змушені «ловити» на дорозі голову ОДА, аби той втрутився у вирішення даного питання.
Так не має бути. Переконаний, що якби голова села та депутати, керівництво районного центру з обслуговування закладів освіти відчували відповідальність перед школярами, хоча б напередодні 1 вересня, то зібралися б і вирішили цю проблему за 3 хвилини. Поточне робоче питання…"