Олексій Петров у Берегові цитував школярам на уроці вірші угорською та українською мовами!

2020-09-03 21:32:16
Свій день – 1 вересня,  Олексій Петров розпочав із того, що відвів доньку та сина до школи.
Цьогоріч усередину закладу батькам заходити заборонено, через чинні обмеження. Тож керівник області провів дітей до порогу школи і відчинив їм двері.
Олексій Петров:«Так співпало , що переїзд на Закарпаття припав, фактично, на літні канікули. Діти встигли освоїтися, познайомитися із Закарпаттям, Ужгородом, завести друзів, тому перехід у нову школу мав би пройти без стресу.»
Головне, що їм тут подобається! Тому якщо згодом скажуть, що хочуть вступати до Ужгородського національного університету - не здивуюся:)
Опісля голова Закарпатської ОДА поїхав до учнів Берегівської угорської гімназії ім Г.Бетлена. Там на першому уроці школярам продекламував вірш Тараса Шевченка угорською мовою та поезію Шандора Петефі в українському перекладі.