• Новини / Актуальне

З 7 вересня “помаранчевий” рівень встановлено у трьох містах та п’яти районах Закарпаття (+РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

«Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 установлено:

- у містах Ужгород, Мукачево, Чоп та у Виноградівському, Міжгірському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському районах Закарпатської області.
    Олег Коцюба, керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації видав розпорядження. Згідно документу у помаранчевій зоні  дозволено:
    -роботи закладів громадського харчування у закритих приміщеннях, з наповненням не більше 30 відсотків.
    -роботи басейнів у закритих приміщеннях, відкритих - з наповненням не більше 30 відсотків.
    Заборонено:
    -функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо).
    -проведення богослужінь у приміщення храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.