У селі Теребля розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (ФОТО)

2020-09-09 11:56:51
Про це на своїй сторінці Фейсбук (https://www.facebook.com/yanchiyruslan/) повідомив сільський голова Тереблі Руслан Янчій:
"В минулому році був оголошений конкурс на проєкт будівництва в Тячівському районі. Кілька населених пунктів Тячівщини отримали перемогу. Радий, що серед списку цих сіл є Теребля. Горджуся, що ми в такий нелегкий період віднайшли кошти як для самого проєкту 150 000 грн, так і для співфінансування понад 600 000 грн. Адже, не кожне село мало фінансову спроможність взяти участь у конкурсі. Вже наступного року плануємо приймати перших пацієнтів. Дякую всім за сприяння та підтримку".
Як зазначає Руслан Янчій, нова АЗПСМ будується за типовим проєктом і буде оснащена всім необхідним обладнанням, відповідно до стандартів МОЗ, що покращить якість надання медичних послуг місцевому населенню.