• Новини / Суспільство

"Чиста" енергія для Вашої родини" (+ВІДЕО)

З метою інформування населення про переваги використання відновлюваних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії,
    опаленні чи гарячому водопостачанні Держенергоефективності проводить інформаційну-роз'яснювальну кампанію "Чиста" енергія для Вашої родини", підготовлену за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning: "Розвиток відновлюваної енергетики України".
    У рамках кампанії спільними зусиллями Держенергоефективності та європейських партнерів розроблено:
    - відеоролик соціальної реклами "Чиста" енергія для Вашої родини" (хронометраж 1 хв. 22 сек.);
    - інформаційні брошури щодо переваг використання відновлюваних джерел енергії у приватних домогосподарствах та громадах:
    1) "Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини";
    2) "Тепло з енергії сонця для домогосподарств";
    3) "Тепло з біопалива для Вашої родини та громади";
    4) "Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини";
    5) "Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини".
    Інформаційно-роз'яснювальна кампанія "Чиста" енергія для Вашої родини" сприятиме:
    - підвищенню обізнаності споживачів про можливості зменшення енергозалежності, покращення якості та комфорту життя;
    - формуванню культури ефективного використання енергії, у т.ч. із відновлюваних джерел енергії.