Велике будівництво. Міст м. Свалява (+ВІДЕО)

2020-09-09 23:13:56
Олексій Петров:

"Міст у Сваляві - добудова! Якою - пишаюсь!
Пишаюсь робочим колективом, який взявся переробляти «заморозку».
Пишаюсь працівниками ОДА, які переконали уряд зробити виключення та продовжити ще на рік фінансування соціально-важливого об’єкту .
Пишаюсь бюджетним комітетом ВРУ та Мінрегіоном, які повірили та вийшли за три передбачені роки фінансування.
Мешканці Сваляви чудово знають цю багатостраждальну переправу, об’єкт скандальних роликів у фейсбуці, зруйновану ще у 2016 році. Тоді ж розпочалося проектування і будівництво нового мосту. Пройшло три роки: щось наплутав проектувальник, десь неправильно побудував колишній забудовник, кудись не туди дивилася місцева свалявська влада, строк фінансування закінчився, проект заморозили - мосту так ніхто і не дочекався.
✅У серпні 2019-го року Закарпатська ОДА звернулася до уряду з проханням продовжити фінансування, проект розморозили, внесли в програму «Велике Будівництво», минув рік і вчора по мосту поїхали перші автомобілі."