• Новини / Суспільство

  Конкурс на участь у програмі Train the Trainers для консультантів в області експорту!

  Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers!

  Даний 6-ти місячний навчальний курс послугує' чудовим стартом для консультантів - початківців у експорті, або ж допоможе розвинути вже наявні навички у спеціалістів з досвідом. До навчання запрошуються команди із 5 осіб, представники державного та приватного секторів. Якщо ж не зібралася команда не біда: подавайте персональну заявку, ми знайдемо для Вас особисту dreamteam!
  Що включає програма навчання:
  7 освітніх модулів, яку прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
  12 онлайн-сесій з менторами та експертами програми в індивідуальними консультаціями для кожної команди;
  6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів в Естонії, Великої Британії. Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у доступному форматі;
  сертифікат міжнародного зразка за результатами навчання та успішного проходження курсу:
  бонуси та подарунки командам-переможцям. що визначатимуться після кожного модулю.
  Реєструйтеся вже сьогодні: https://goo.su/1xhj
  Деталі про особливості програми, а також умови участі Ви можете знайти за посиланням: https://epo.org.ua/education/train-the-trainers/або на сторінці Офісу на сторінці Фейсбукwww.fb.com/exportpromotionoffice/posts/2669273873390031
  Програма фінансується Державним департаментом США (Emerging Donors Challenge Program Round Seven), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.