• Новини / Актуальне / Головне

Привітання з Днем захисника України та зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні свята здавна нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом.
    Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Адже своїми молитвами вона надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом та покривала нас від зла. Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу!
    Однак, цей день водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України. Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави!
    Тячівська РДА