• Новини / Актуальне / Суспільство

Увага, важлива інформація! Про призначення житлових субсидій з жовтня (на опалювальний період 2020-2021рр.)

З 16.10.2020 р. на опалювальний період будуть автоматично розраховані субсидії ВСІМ одержувачам, яким була призначена субсидія з 01.05.2020 р. (в тому числі особам, яким на літній період сума субсидії становила 0,00 грн.).
    Це можна буде перевірити в Єдиному державному реєстрі отримувачів субсидії Міністерства соціальної політики або за телефонами управління м. Тячів (03134) 2-12-24 та смт.Дубове 7-24-44.
    За призначенням субсидії на опалювальний період 2020-2021 мають звернутись (подати нові заяву та декларацію) наступні категорії субсидіантів:

- особи, яким субсидія була припинена (в тому числі по заяві особам, які на літній період переходили на пільги);
     - якщо відбулась зміна складу зареєстрованих осіб;
     - якщо відбулись зміни у складі сім’ї (сімейному стані) члена домогосподарства;
     - орендарям, в яких закінчився термін оренди житлового приміщення.
    УВАГА!!! У разі   отримання управлінням інформації станом на 01.10.2020 про наявність простроченої понад 3 місяці заборгованості з оплати на житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує понад 340грн., в призначенні субсидії буде відмовлено.
              Тому просимо осіб – субсидіантів перевірити наявність заборгованості у квитанціях та у разі заборгованості погасити або реструктуризувати її і подати документальне підтвердження до управління.
                                                                                                    Тячівське УСЗН