Тячівське управління соціального захисту населення повідомляє, стосовно МОНЕТИЗАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ „ПАКУНОК МАЛЮКА”

2020-10-19 12:25:21
З 1 вересня 2020 року стартувала монетизація пакунку малюка.

Щоб отримати компенсацію, батькам слід діяти за наступним алгоритмом:

1. Спочатку матері або батькові, прийомним батькам, опікунам потрібно звернутися до АТ “КБ “ПриватБанк” для укладання договору та відкриття рахунку зі спеціальним режимом використання. Після підписання договору заявник отримає спеціальну соціальну картку для зарахування коштів.

2. Відтак, заявник, на чиє ім’я відкрито рахунок, має подати особисто або в електроній формі до Тячівського УСЗН або до Дубівського відділу Тячівського УСЗН наступний пакет документів:
- заповнена заява;
 - копія свідоцтва про народження дитини;
 - копія облікової картки платника податків (іден. код);
 - довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” ,
- копія рішення органів районної ради або суду.
ВАЖЛИВО!!! Звертаємо увагу, що у заяві слід буде заповнити інформацію про паспорт заявника та реквізити відкритого у банку рахунку. Тому рекомендуємо взяти з собою оригінал паспорта, витяг з реквізитами, а також оригінал свідоцтва про народження дитини та податкового коду (якщо паспорт старого взірця) для звірки. Також попереджаємо, що заява передбачає внесення інформації про електронну пошту. Тому подбайте заздалегідь про створення такої пошти, якщо у вас вона відсутня.
Заяву та пакет документів можна подати впродовж року з дня народження дитини.
 Кошти, які надійдуть на рахунок, заявник може використати впродовж року з дня їх зарахування у закладах торгівлі, що приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Їх реєстр буде оприлюднений на сайті Мінсоцполітики. Якщо впродовж року кошти не використають, банк самостійно повертає їх до держбюджету.
Придбати можна буде:
 - засоби догляду за дітьми та дитячі засобів гігієни, зокрема підгузки, серветки;
 - дитячий одяг та взуття;
 - дитяче харчування;
 - дитячий посуд;
 - дитячі іграшки;
 - текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри;
 - прокладки для лактації;
 - прокладки післяпологові.
Для більш детальної інформації звонити за тел. (03134) 2-12-24
 Відділ прийому громадян та контролю  за призначенням всіх видів допомог, компенсацій та  житлових субсидій