• Новини / Актуальне / Головне

Розпорядження в.о. голови РДА "Про початок опалювального періоду 2020/21 року"

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА державна адміністрація

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                              ____16.10.2020____                           Тячів                                   №___518___
                                                       Про початок опалювального періоду 2020/21 року
    Відповідно до статей 6, 20 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року       № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, у зв’язку із пониженням температури повітря, особливо у гірських населених пунктах, з метою забезпечення температурного режиму у закладах соціальної сфери району:
    1. Тячівському управлінню соціального захисту населення державної адміністрації; відділам державної адміністрації: освіти, культури; пропонувати органам місцевого самоврядування, закладам охорони здоров’я, установам бюджетної сфери району:
    1.1. Розпочати опалювальний період 2020/21 року для закладів соціального захисту населення, охорони здоров’я, культури, освіти, установ бюджетної сфери, забезпечивши температурний режим у приміщеннях закладів соціальної сфери та бюджетних установ з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря.
    2. Керівникам установ та організацій забезпечити постійний контроль за використанням газу і твердого палива, в разі підвищення температури зовнішнього повітря обмежувати роботу котелень.
    3. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити своєчасність розрахунків за спожиті енергоносії у межах виділених асигнувань.
    4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
    В. о. голови
    державної адміністрації                                                      Олександр ШЕВЕРЯ