Міська влада Ужгорода регулярно не виконує рішення державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, чим призвела потрапляння обласного центру до червоного рівня епіднебезпеки

2020-11-02 13:37:50
Наразі лікарні Ужгорода заповнені на 100% і важких хворих змушені направляти в інші райони області.

❗Так, 21 жовтня регіональна комісія зобов’язала розширити кількість лікарняних ліжок для хворих на коронавірус до 30%, а 30 жовтня – до 50 %.
❗29 жовтня розпорядженням керівника державного рівня – міністра охорони здоров’я України Максима Степанова передбачено створення на базі КНП «Центральна міська клінічна лікарня» м.Ужгород багатопрофільний COVID-19 шпиталь.
❌ Усі рішення, станом на сьогодні, не виконані та саботуються.
‼️ Невиконання рішення комісії – це пряма відповідальність міської влади, яка є власником закладу.
P.S. У суботу , під час  транспортування мешканця Ужгорода до Виноградівської районної лікарні, через не виділення додаткових ліжок в Ужгороді, хворий, на жаль, помер.
Висловлюємо співчуття родині та близьким померлого.
Закарпатська ОДА офіційно звертається до прокуратури області з вимогою провести розслідування в частині визначення відповідальних за смерть містянина.