Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги

2020-11-03 09:37:08
2 листопада 2020 року під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації, на якому було розглянуто питання про визнання гуманітарною допомогою вантажів до 3 тонн.

До порядку денного засідання було включено розгляд заяв двох організацій – отримувачів гуманітарної допомоги області, які надійшли з Німеччини на адреси: Управління Мукачівської греко-католицької єпархії (2040 кг, 2985 кг) та благодійної організації „Благодійний фонд „Карітас-Caritas” Мукачівської греко-католицької єпархії” (1910 кг, 2836 кг).
Відповідно до складених Управлінням Мукачівської греко-католицької єпархії та благодійним фондом „Карітас-Caritas” спільно з іноземним донором планів розподілу предметами гуманітарної допомоги (столи, стільці, скатертини, постільна білизна, рушники, дверні полотна, дзеркала, шафи, килими, дивани, крісла, карнизи, змішувач для душу, світильники – все б/в) планується облаштувати приміщення релігійних греко-католицьких громад у Виноградівському, Мукачівському, Рахівському, Свалявському, Ужгородському, Перечинському, Хустському районах.
Робочою групою прийнято рішення рекомендувати голові обласної державної адміністрації видати розпорядження про визнання вантажів гуманітарною допомогою.