• Новини / Економіка

  Земля - власність громад

  Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:

  "У ці хвилини відбувається засідання КМУ ініційоване головою Держгеокадастру Романом Лещенком, на якому розглядається передача об’єднаним територіальним громадам земель державної власності.
  Моя позиція з перших днів призначення на посаду – повний мораторій на відчуження державних земель до передачі їх у власність ОТГ. Земля – найцінніший інвестиційний ресурс і саме громада повинна розпоряджатися нею на свій розсуд. Просив «земельників» дотримуватися цього принципу.
  Однак, скориставшись відрядженням керівництва Управління до Києва, окремі негідники-чиновники із числа колишніх начальників цього відомства, вдалися до відчайдушних кроків. Застосували масштабну схему відчуження більше 200 Га закарпатських земель підставним особам, переважно з-за меж області.
  Звертаюся до усіх правоохоронців області – миттєво відреагувати на дані факти! Це має стати справою честі для вас – розкриття і притягнення до відповідальності усіх причетних осіб. Найскандальніша земельна афера року повинна стати наймасштабнішою кримінальною справою останніх років!"