• Новини / Заходи / Головне

  Олексій Петров зустрівся з новообраними головами ОТГ

  Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, в рамках робочої поїздки на Тячівщину, провів зустріч з новообраними головами ОТГ району. 
  Серед учасників зустрічі - народний депутат України Михайло Лаба, голова Тячівської РДА Тімур Аверін та перший заступник Олександр Шеверя.
  Насамперед очільник ОДА привітав голів громад з перемогою на виборах і наголосив на великій відповідальності та обов'язках, можливих викликах, які з'являються під час формування спроможних громад. 
  Зокрема,  що стосується управління, бюджетів, ресурсів, активів та інших зобов'язань. Наголосив, що державою й надалі будуть виконуватися заплановані програми в напрямку розвитку інфраструктури доріг, нової української школи, сільської медицини,  а також проектів  ДФРР тощо.   
  - Цьогоріч область отримала 370 млн. грн. на місцеві дороги, ремонти будуть продовжуватися, оскільки якісні дороги - це основа основ розвитку ОТГ, - наголосив очільник області. 
  Що стосується обласних регіональних програм, які  були згорнуті через Ковід-19,  то є сподівання, що вони  фінансуватимуться з наступного року.
  Велика можливість для участі в транскордонній діяльності, в області діє Агентство регіонального розвитку, яке вже на сьогодні співпрацює з 5- ма міжнародними фондами. 
  Також вирішується питання передачі земель у громади, що є цінним ресурсом для залучення інвестицій і подальшого розвитку територій. 
  До присутніх також звернувся народний депутат Михайло Лаба, який теж закликав голів ОТГ до активної участі в різного роду проектах. -Громади виходять на прямі міжбюджетні відносини з державою і тому важливим є налагодження ефективної роботи в цьому напрямку, наголосив він.  
  Сприяння і допомога як з боку народних депутатів так і від ОДА буде надаватися й надалі.
  Як і зустрічі в такому форматі проводитимуться частіше. 
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації