Про осінній призов на строкову військову службу говорили в Закарпатській облдержадміністрації

2020-11-14 09:10:27
За участі Олега Коцюби, першого заступника голови ОДА, відбулася селекторна нарада щодо призову громадян на строкову військову службу у жовтні – грудні 2020 року.

До обговорення долучилися члени призовних комісій – голови районних (міських) призовних комісій, військові комісари районних (міських) військових комісаріатів і представники ГУ Національної поліції.
На нараді йшлося про поточний стан організації та проведення призову громадян. Районним (міським) призовним комісіям доручили активізувати роботу з проведення осіннього призову.
Керівництво області звернуло увагу на неприпустимість зриву завдання Президента щодо забезпечення призову громадян. Останній, як відомо, передбачає притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.