Закрита експертна дискусія «Регіональна стабільність на кордонах України та ЄС: виклики і ризики»

2020-11-18 10:11:00
Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА, взяв участь у закритій експертній дискусії «Регіональна стабільність на кордонах України та ЄС: виклики і ризики».

Учасники дискусії проаналізували поствиборчий процес у Закарпатській області з точки зору соціальної згуртованості, суспільної стійкості, національної єдності, збалансованого місцевого розвитку.
У рамках обговорення експерти розглянули ризики децентралізації влади (політичні, транскордонні, релігійні, етнічні). Йшлося також про можливості налагодження та активізації стратегічного партнерства з країнами-сусідами як один із інструментів протидії внутрішнім загрозам.
Захід організував Центр аналізу регіональних ризиків.
Учасники дискусії: Мирослава Лендьел (проректор УжНУ, доктор політичних наук, професор), Володимир Приходько (доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ, директор Інституту державного управління та регіонального розвитку), Микола Палінчак (декан факультету міжнародних економічних відносин УжНУ, доктор політичних наук, професор), Головка Анатолій (експерт Центру аналізу регіональних ризиків, кандидат політичних наук), Олександр Бертолон (заступник голови правління ГО «Асоціація політологів та міжнародників УжНУ), Стеллас Асланов (доктор політичних наук, професор кафедри політології та державного управління УжНУ), Надія Кічера (кандидат політичних наук, доцент кафедри політології і державного управління УжНУ), Ігор Тодоров (керівник центру міжнародної безпеки та євроінтеграції УжНУ, доктор історичних наук, професор).
Модератор заходу – Світлана Мітряєва (радник при дирекції НІСД, директор Центру аналізу регіональних ризиків, заслужений діяч науки і техніки України).