• Новини / Суспільство

Олег Коцюба про ситуацію щодо поширення COVID-19 на Закарпатті

- Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції на Закарпатті стабільно напружена. Найбільше хворих в Ужгороді (+94 випадки захворювання COVID-19 станом на ранок 17 листопада).

- В Ужгородській міській лікарні збільшено кількість ліжкомісць до 175. Загальна кількість ліжок у медичних закладах області, які приймають хворих на COVID-19 – 1885. Заповненість – 71%.
    - Ужгородську районну лікарню додатково включена в перелік медичних закладів, що приймають хворих на COVID-19.
    - Збільшено кількість ліжок із кисневим супроводом. Для області виділено 29 млн грн з державної субвенції, із них уже 22 млн грн законтрактовано. Наразі медичні заклади очікують на кисневе обладнання.
    - З понеділка дозволено функціонування усіх закладів освіти.
    - В області відновлено роботу всіх освітніх закладів, окрім 4 у Свалявському, Виноградівському, Воловецькому районах та в м. Тячів.
    - 14–15 листопада було запроваджено локдаун вихідного дня. За дотриманням порядку стежили спеціальні рейдові групи, які зафіксували незначні порушення.
    - Уряд повідомив, що локдаун вихідного дня триватиме до 30 листопада.
    Більше про ситуацію щодо COVID-19 в області у коментарі Олега Коцюби, першого заступника голови Закарпатської ОДА.