Батькам потерпілих дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи під час дистанційного навчання виплачуватиметься грошова компенсація за харчування в закладах освіти

2020-11-19 09:57:48
Узв’язку із запровадженням карантину, встановленого з метою запобігання виникненню і поширенню серед населення України гострої респіраторної хвороби COVID-19,
спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, освітній процес організовано із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування установ освіти.
Відповідно Урядом внесено зміни до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 8 лютого 1997 року № 155, в якій передбачено виплату грошової компенсації дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, які не харчувалися в закладах освіти у період карантину.