Велике Будівництво на Тячівщині: дитячий садок в с. Нижня Апша - відео

2020-11-26 12:52:36
В селі Нижня Апша збудовано дитячий садок на 100 місць у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Проєкт передбачав будівництво двоповерхового дитсадка, 4 групових майданчиків із тіньовими навісами, загальну гімнастичну площадку, встановлення очисних споруд та накопиЙчувального резервуара, два в’їзди, огородження території дитячого садка, благоустрій та озеленення території.
Обєкт збудовано з використанням високотехнологічних установок водопостачання та водовідведення, встановленні біофільтру та енергозберігаючих технологій теплопостачання.
Сучасний Нижньоапшанський ДНЗ відповідає вимогам та потребам розвитку дитини.
Будівництво дитсадка вирішує питання у селі щодо забезпечення дітей віком до 6 років дошкільною освітою.
Загальна кошторисна вартість об’єкта – понад 23,4 млн грн, із них 14,5 млн грн (62 %) – це кошти державного бюджету, більше 8,9 млн грн (38 %) – кошти місцевого бюджету.