7 грудня – День місцевого самоврядування

2020-12-07 10:21:45
Шановні депутати, працівники місцевих рад району, ветерани органів місцевого самоврядування!

Районна державна адміністрація сердечно вітає вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування, святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!
Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.
Від  усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Тячівщини та України.
Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.
 Щастя усім вам, добробуту, всіляких земних гараздів!
З повагою голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін