Привітання голови Тячівської РДА працівникам районного центру зайнятості з нагоди 30-ої річниці Державної служби зайнятості України

2020-12-21 10:18:40
21 грудня 2020 року виповнюється 30-а річниця Державної служби зайнятості України.

За цей час вона стала сучасною європейською сервісною службою із новітніми формами та методами роботи.
Щиро вітаємо колектив Тячівського районного центру зайнятості з Днем створення Державної служби зайнятості!
Кожен із вас покликаний вселяти надію і впевненість у тих, хто звертається до служби зайнятості у пошуках роботи.
Запоруки  Вашому професіоналізму та відповідальності сотні мешканців Тячівщини повернулися до продуктивної зайнятості, здобули нові професії, започаткували власний бізнес, а роботодавці знайшли необхідні кадри.
Тож нехай у вашій подальшій роботі панує творче натхнення, бажання розвитку і вдосконалення ,а у житті завжди супроводжує вдача, благополуччя та успіх. Щастя, здоров'я, миру, любові та злагоди Вам і Вашим сім'ям.
З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін