У Тячівському РБК відбувся традиційний районний святковий концерт до Дня Святого Миколая «Святий гість»

2020-12-22 10:44:31
19 грудня у великому залі РБК відбувся традиційний районний святковий концерт до Дня Святого Миколая «Святий гість».

Ведучі святкової програми у ролі ангелів- в.о. директора РМЦ- Шпілка Діана та провідний методист РМЦ- Шобей Марина, Святий Миколай (Іван Думнич). Глядачам дарували музичні номери учні Ганичівської, Буштинської, Тересвянської, Углянської, Дубівської, Тячівської дитячих шкіл мистецтв району, будинку культури села Руське Поле.
Також танцювальним дарунком всіх привітали вихованці клубу спортивного танцю «Фортуна» ,керівник- Жанна Поор, вихованці студії «Вел-арт» м. Тячів керівник- Рената Велеган та вихованці танцювального клубу смт. Тересва, керівник- Вікторія Вакій.
Кожному учаснику святкової концертної програми та дітям учасників АТО, присутнім у залі, Св. Миколай вручив солодкі подарунки підготовлені від голови Тячівської районної державної адміністрації Тімура Сергійовича Аверіна, першого заступника голови Тячівської ОДА Олександра Шевері.