Надсилати поштівки та ширити свята Україною. Олена Зеленська запустила новорічний проект «Дивовижна поштівка»

2020-12-30 10:35:13
За ініціативою першої леді України Олени Зеленської створений новорічний проект «Дивовижна поштівка». З
а задумом він покликаний популяризувати творчість українських художників та дати можливість українцям привітати одне одного зі святами персональною поштівкою.
«Кожного року українці надсилають безліч онлайн-листівок, щоб привітати одне одного зі святами. Цього року ми вирішили створити свої українські дивовижні поштівки, якими можна поздоровити найближчих людей і знайомих», – розповіла Олена Зеленська.
За словами першої леді України, для реалізації ідеї українські художники надали 12 своїх картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців.
«Кожну з цих картин ми оживили за допомогою анімації. Так народилися наші поштівки, які поєднали українські традиції з мистецтвом, сучасні технології з прадавніми символами, а українців – одне з одним», – зазначила дружина Президента.
Цей проект існує у двох форматах – онлайн та офлайн.
Щоб надіслати поштівку діджитал-каналами (через месенджери або соцмережі), потрібно зайти на сайт dyvo-poshtivka.com.ua, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити.