• Новини / Охорона здоров'я / Головне

Нова сучасна амбулаторія в с.Бедевля готова до введення в експлуатацію - фото

У Бедевлі завершено будівництво нової типової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в рекордні терміни.
    Переможець тендеру, підрядник  – ПП АрхІміджБуд розпочав роботи у травні минулого року.  Спочатку  будівельники здійснили демонтаж старої амбулаторії та на її місці почали споруджувати нову будівлю. За цей час виконали весь необхідний об'єм робіт і буквально на днях в нову амбулаторію завезено меблі та обладнання.
    Дане будівництво стало можливим завдяки державній Програмі з розбудови сільської медицини. Кошторисна вартість будівельних робіт становить близько 5,6 млн грн. З них 10% – 560 тис. грн. – кошти місцевого бюджету, решта – цільова субвенція з державного бюджету.
    -  Завдяки клопіткій співпраці та взаємодії районної влади, дирекції Комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" (директор Тетяна Лебедєва)  з органами місцевої влади, Бедевлянська територіальна громада отримає нову типову АЗПСМ. Амбулаторія відповідає сучасним вимогам, розробленим у МОЗ України, що дасть змогу надавати якісні медичні послуги населенню,  - зазначає голова Тячівської РДА Тімур Аверін.
    На черзі: Тереблянська,Солотвинська та Краснянська амбулаторії.
    Пресслужба Тячівської райдержадміністрації