У рамках спільного проєкту з ЄБРР Укрпошта придбає 1850 автомобілів для сучасних пересувних відділень

2021-01-13 13:32:50

Для реформування мережі сільських поштових відділень у 2021 році Укрпошта придбає ще 1850 автомобілів для сучасних пересувних відділень у рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Відповідний тендер на закупівлю автівок був оголошений 24 грудня 2020 року.

«Укрпошта продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму для реформування мережі сільських відділень. Відтак, вже оголошено тендер на закупівлю у наступному році ще 1850 автівок для мобільних пересувних відділень Укрпошти в рамках спільного проєкту з ЄБРР. У найближчому майбутньому це дозволить покрити всі 100% населених пунктів України та зручно доставляти посилки у найвіддаленіші куточки держави», – зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
До кінця наступного року 1850 нових авто мають забезпечити 100-відсотковий спектр сучасних послуг для понад 11 млн жителів сіл з населенням до 2 тис. осіб із 17 областей України. Завдяки цьому вони зможуть отримувати поштові відправлення до дверей, замовляти ліки та дрібну побутову техніку в інтернет-магазинах, сплачувати комунальні послуги тощо.
За попередніми даними, перша поставка машин для пересувних відділень Укрпошти запланована на червень 2021 року. Вже зараз проєкт успішно функціонує у 7 областях: Чернігівській, Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій.
Нагадаємо, 16 листопада Міністерство інфраструктури України, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та національний поштовий оператор «Укрпошта» підписали угоду про надання кредиту у розмірі 63 млн євро для закупівлі та внутрішнього оснащення близько 1900 автомобілів пересувних поштових відділень, а також для будівництва 3-х сучасних автоматизованих сортувальних центрів.