• Новини / Суспільство

  Освітній проект із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

  Щороку понад мільйон людей в Україні страждають від різних форм насильства у своїх родинах, а до поліції звертається лише 10% жертв.
  Чому інші мовчать? Чому постраждалі не йдуть від своїх кривдників? І чому люди вчиняють насильство над близькими? І головне — як це зупинити? Відповіді на ці запитання спробували знайти у проекті «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».
  Він орієнтований на небайдужих громадян, свідків та жертв домашнього насильства. Проект навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки. А ще — допомагати людям, які потрапили в пастку домашнього насильства. 
  роект складається з текстових, візуальних та відеоматеріалів. Амбасадорами курсу є Андрій Куликов, Віта Чигрина, Катерина Бабкіна та Роман Вінтонів. Освітні матеріали доступні для вивчення безкоштовно та цілодобово. 
  Автори  вірять, що цим освітнім проектом та спільними зусиллями можна донести до українців, що жодна людина не заслуговує на насильство, та зменшити кількість людей, що страждають від різних його форм вдома.
  Пройти курс можна за посиланням.