Шановні мешканці Тячівського району !

2021-01-22 08:10:14
Прийміть  мої щирі вітання з нагоди    величного національного свята – Дня  Соборності України!

Саме 22 січня 1919 року - День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, стало відправною точкою для проголошення у ХХ столітті єдиної незалежної соборної держави – нашої України.
 Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі.
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє.
Бажаю всім міцного здоров’я,  мудрості  і наснаги у  праці на благо нашої держави, оптимізму та родинного затишку, впевненості  в завтрашньому  дні!
З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Аверін