Опитування для підприємств, які здійснюють ЗЕД: Чи потрібні спрощення процедур при митному оформленні?

2021-01-26 11:57:59
ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ier.com.ua) виконує проєкт Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» (tfdialogue.ier.com.ua), за фінансової підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та Atlas Network.

У рамках цього проєкту проводиться онлайн опитування «Програма Авторизованих економічних операторів (АЕО). Чи потрібні Вам спрощення процедур при митному оформленні?» (для підприємств, які здійснюють ЗЕД).
 Це опитування дозволить оцінити обізнаність суб’єктів ЗЕД щодо впровадження АЕО в Україні.
Опитування можна пройти анонімно або заповнити поля з інформацією про назву організації.
 Заповніть, будь ласка, анкету.
Анкета: https://forms.gle/Cj198eD4EJXGzJJC7
Контактна особа: Олена Рубанік, асистент проєкту (097) 352 04 11